Учасники другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

1. Самрук Наталія Федорівна - учитель української мови і літератури Володимир-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 імені Анатолія Кореневського Володимир-Волинської міської ради Волинської області.

2. Киричук Юлія Вікторівна - учитель німецької мови Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського Володимир-Волинської міської ради Волинської області.

3. Кузьмич Андрій Миколайович - вчитель фізичної культури Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Володимир-Волинської міської ради Волинської області.