З початком нового 2017 - 2018 навчального року!

Відбувся семінар-практикум «Волонтерський рух – один із головних  напрямків діяльності учнівського самоврядування»

Дата створення: 12:03 07.11.2017

2  листопада у Центрі позашкільної освіти відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів загальноосвітніх закладів міста на тему «Волонтерський рух – один із головних  напрямків діяльності учнівського самоврядування».

На базі закладів дошкільної освіти №7 «Волиняночка», №8 «Вишиванка» проведено міжобласний діалог практиків на тему «Інноваційний потенціал: секрети майстерності педагога-дошкільника»

Дата створення: 16:16 24.10.2017

18 жовтня 2017 року на базі закладів дошкільної освіти  №7 «Волиняночка», №8 «Вишиванка» проведено міжобласний діалог практиків  на тему  «Інноваційний потенціал: секрети майстерності педагога-дошкільника».

Проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»

Дата створення: 15:55 24.10.2017

12 жовтня 2017 року з метою виявлення творчо обдарованих дітей, виховання любові до рідного слова, поваги до талановитого українського сатирика-гумориста Остапа Вишні проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». В конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів та Центру позашкільної освіти у номінаціях «Вишневі усмішки», «Веселий пензлик» та «Власні усмішки».

Відбулися міські  міжшкільні національно-патріотичні змагання «Юний захисник України»

Дата створення: 15:48 24.10.2017

12 жовтня 2017 року на базі Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №5 ім.Анатолія Кореневського відбулися міські  міжшкільні національно-патріотичні змагання «Юний захисник України», які було організовано  управлінням освіти, молоді та спорту виконкому Володимир-Волинської  міської ради та громадською організацією «Молодіжний військово-патріотичний  Центр «3-й полк» м.Володимира-Волинського пройшов під гаслом «Здобудемо перемогу!» та був присвячений Дню Захисника Вітчизни та 75-тій річниці заснування УПА.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого

Дата створення: 15:36 23.10.2017

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Новим законом заборонена атестація шкіл

Дата створення: 14:49 23.10.2017

Атестація закладів освіти вже не належить до повноважень відповідних органів управління і не існує як форма державного контролю. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти щодо механізму реалізації окремих положень нового закону «Про освіту».

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

Дата створення: 14:47 23.10.2017

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року. Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти.

Старт нового навчального року: названі можливі дати канікул для школярів

Дата створення: 11:44 19.09.2017

Стали відомі рекомендації департаменту освіти Київської міської державної адміністрації щодо шкільних канікул на 2017/2018 навчальний рік. Про це повідомляють "Дати канікул можуть змінюватися в тому числі залежно від епідеміологічної ситуації".

Міністр освіти прокоментувала високі ціни на шкільну форму

Дата створення: 11:15 19.09.2017

Ціни на шкільну форму напередодні нового навчального року повинні бути більш доступними, заявила перед засіданням Кабінету міністрів міністр науки і освіти Лілія Гриневич, коментуючи твердження журналістів про те, що сьогодні вартість шкільної форми досягає 3-4 тис. грн.