Відбувся семінар-практикум «Волонтерський рух – один із головних  напрямків діяльності учнівського самоврядування»

Картинки по запросу волонтерський рух2  листопада у Центрі позашкільної освіти відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів загальноосвітніх закладів міста на тему «Волонтерський рух – один із головних  напрямків діяльності учнівського самоврядування».

Участь в роботі семінару взяла  начальник  відділу   проектної діяльності та міжнародного  співробітництва  Володимир-Волинської міської ради Любов Саць, яка ознайомила присутніх з  проектами в освітянському просторі. Педагоги-організатори поділилися досвідом своєї роботи, переглянувши та обговоривши презентації «Волонтерський рух у  школі».